محل تبلیغات شما

خرید اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB 


قیمت : 883500 تومان


برند : Miscellaneous


خرید پستی اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB 


قیمت اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB


 


نقد و بررسی تخصصی

ازآنجاکه سیستم‌های صوتی بسیاری از اتومبیل‌های ساخت داخل از کیفیت چندان مطلوبی برخوردار نیست، ایجاد سیستم صوتی باکیفیت برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است. فرقی ندارد که شما علاقه دارید به رادیو گوش دهید یا از موسیقی موردعلاقه‌تان لذت ببرید، می‌توانید این کار را با حداقل امکانات خودرو انجام دهید اما اگر شما هم به دنبال کیفیت بهتر هستید باید در راستای بهبود و تکمیل سیستم صوتی‌تان قدم بر دارید. سیستم صوتی باکیفیت درنتیجه هماهنگی اجزای مختلف صوتی مانند پخش‌کننده، ساب‌ووفر، توییتر و میدرنج ایجاد می‌شود. میدرنج نوعی از اسپیکر است که صدای فرکانس متوسط را تولید می‌کند و می‌توان از آن در کنار ساب‌ووفر و توییتر، صدایی ایدئال را ایجاد کرد.

طراحی

میدرنج GP-8RB» از سری تولیدات شرکت گراندپاور است. این محصول درواقع از یک جفت میدرنج کاربردی و پرقدرت تشکیل شده است. قطر 210 میلی‌متری این محصول آن را برای استفاده در طاقچه خودرو مناسب کرده است. البته باید دقت داشته باشید که عمق نصب این میدرنج حدود 97 میلی‌متر است. میدرنج‌ها و کلاً باندهای خودرو را می‌توان در گروه دایره‌ای یا بیضی (خربزه‌ای جا داد). اسپیکرهای گردی مانند GP-8RB به دلیل جمع‌وجور بودن موارد استفاده گسترده‌تری هم دارند. استفاده از میدرنج‌های دایره‌ای در سیستم‌های مقرون‌به‌صرفه محبوب‌تر است. البته  GP-8RB یک میدرنج پرقدرت است که می‌تواند در کنار ساب‌ووفر کیفیت صدای بسیار مطلوبی را برای کاربر به همراه داشته باشد. میدرنج‌ها گستره متوسط صدا را پخش می‌کنند. میدرنج‌ها بیس چندانی ندارد و استفاده از آن‌ها با ساب‌ووفر نتیجه مطلوبی را برای کاربر به همراه دارد. این محصول دارای استاندارد RoHS است.  استاندارد RoHS که مخفف عبارت Restriction of Hazardous Substances» استانداردی است که استفاده از برخی مواد خطرناک را محدود می‌سازد؛ این استاندارد فقط به دستگاه‌هایی اعطا می‌شود که در ساخت آن از مواد سمی و خطرناک استفاده نشده و قابل بازیافت هستند.

ویژگی‌ها

همان‌طور که اشاره کردیم، میدرنج قادر است صداهای فرکانس متوسط را برای کاربر به همراه داشته باشد. استفاده از این محصول در کنار توییتر (که برای تولید صداهای فرکانس بالا طراحی شده است) باعث می‌شود که صداها به‌خوبی شنیده شوند. البته استفاده از این محصول در کنار ساب‌ووفر (برای تولید صدای های فرکانس پایین) هم کاربر را از صدای خروجی باکیفیت برخوردار می‌کند. میدرنج ها مهم‌ترین بخش گستره صدایی را پوشش می‌دهد؛ گستره‌ای که صدای های انسان و صدای ابزارآلات موسیقی در آن جای دارد. درایوهای میدرنج معمولاً صدایی در گستره شنوایی 250 تا 2000 هرتز را تولید می‌کنند. میدرنج GP-8RB گستره 95 تا 8000 هرتز را پشتیبانی می‌کند که نشان از گستره پوششی مطلوب آن دارد. میدرنج ها از چند بخش تشکیل شده‌اند که از آن جمله می‌توانی به آهن‌ربا، خنک‌کننده، کابل صدا، متعلقات و غشا اشاره کرد. طراحی کابین در صدای خروجی این سری از اسپیکرها اهمیت زیادی دارد. اعداد Qms و Qes پارامترهای مهم در طراحی و ساخت کابین میدرنج است.  این اعداد نشان‌دهنده شکل تعلیق اسپیکر در زمان تولید صدا هستند. میزان تعلیق در یک میدرنج باید به شکلی باشد که از برخورد کابل صدا و قسمت مرکزی میدرنج جلوگیری کند. متعلقات میدرنج به‌عنوان جذب کننده شوک عمل می‌کنند. پارامتر Qms میزان Q مکانیکی را نشان می‌دهد تا توانایی سیستم تعلیق، قسمت‌های اطراف و اصلی اسپیکر مشخص شود. هرکدام از این قطعات را می‌توانید به‌عنوان یک فنر در نظر بگیرید. Qes هم در واقع میزان تعلیق الکتریکی اسپیکر را نشان می‌دهد؛ این پارامتر نشانگر میزان تعلیق کابل صدا و آهنرباست. با ضرب دو پارامتر Qms و Qes عددی به دست می آید که متخصصان آن را به جمع دو عدد تقسیم می‌کنند. این میزان Qts خوانده می‌شود. عدد Qts بین 0.4 تا 0.7 نشان‌دهنده این است که اسپیکر برای استفاده در باکس و کابین کاربرد بسیار مطلوبی دارد. اسپیکر میدرنج GP-8RB هم با داشتن عدد Qts برابر با 0.49 یک میدرنج کاربردی است که در کابین. میزان مقاومت این جفت اسپیکر هم 4 اهم است که توان خروجی بالای اسپیکر را می‌توان به آن نسبت داد.

در بررسی میزان صدای خروجی اسپیکرها مهم‌ترین پارامتر، توان خروجی است. توان خروجی را در دو مقیاس مختلف نمایش می‌دهند. توان خروجی اسمی که با پسوند Pmpo نمایش داده می‌شود و توان خروجی واقعی که دارای پسوند Rms است. توان خروجی اسمی بیشتر جنبه تجاری دارد و توان واقعی را نمایش نمی‌دهد. اما توان واقعی در اسپیکر GP-M80E برابر با 150 وات است که برای میدرنجی با این ابعاد میزان مطلوبی به حساب می‌آید. برای این‌که صدای خروجی این اسپیکر را بهتر درک کنیم باید بگوییم که یک تلویزیون 45 اینچی توان صدای خروجی تا 20 وات دارد. این اسپیکر با قرار گرفتن در محفظه چوبی صدای خروجی بسیار خوبی را برای کاربر به همراه دارد.

نگاه کلی

سیستم‌های صوتی اتومبیل در طول سال‌های اخیر با پیشرفت‌های زیادی همراه بوده است. البته بیشتر خودروهای داخلی ایران هنوز به سطحی مطلوبی از کیفیت سیستم صوتی نرسیده‌اند و به همین دلیل بسیاری از دارندگان خودرو به دنبال سیستم صوتی باکیفیتی هستند که در اتومبیل همراهشان باشد. میدرنج  GP-8RB از سری محصولات شرکت پاور گراند است که ارزش خرید بالایی دارد. این محصول که در واقع دو اسپیکر میدرنج است میزان امپدانس 4 اهم دارد که درنیتجه توان مطلوبی را برای آن رقم زده است. توان خروجی 150 وات Rms هم از دیگر ویژگی‌های مثبت برای میدرنجی با این ابعاد است. این جفت میدرنج از نوع دایره‌ای است و به همین دلیل کاربرد زیادی دارد. با استفاده از آمپلی‌فایر و یک ساب‌ووفر می‌توانید با این میدرنج خروجی صدای کاملاً مطلوبی را ایجاد کنید. این اسپیکر را می‌توانید با باکس چوبی مورداستفاده قرار دهید.


  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


اسپیکر مدل GP-8RB» از میدرنج‌های پرقدرت شرکت گراند پاور» (Ground Power) است. سایز این اسپیکر 8 اینچی است و در گروه میدرنج‌های دایره‌ای شکل قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین قسمت‌های یک سیستم صوتی برای خودرو، وجود اسپیکر قدرتمند و با صدای خروجی مطلوب است. میدرنج GP-M80E با توان خروجی واقعی (RMS) 150 واتی خود، چیزی فراتر از یک باند معمولی به حساب می‌آید. بیشینه صدای خروجی این اسپیکر 300 وات است که صدای مناسبی برای یک سیستم صوتی ایدئال است. این میدرنج دارای میزان حساسیت 94.2 دسی‌بل است و تا سطح کاملاً مطلوبی از ایجاد نویز در صدا جلوگیری می‌کند. برای اشاره به سایر مشخصات فنی این مدل، می‌توان از امپدانس 4 اهمی آن اشاره کرد. پاسخ فرکانسی این اسپیکر در بازه 95 تا 8000 هرتز  قرار می‌گیرد. عمق نصب در این محصول شرکت گراندپاور حدود 97 میلی‌متر است. این محصول در واقع یک جفت اسپیکر 8 اینچی است و به همین دلیل توان تولید صدای کاملاً مطلوبی دارد و می‌توانید از آن در قسمت‌ پشتی اتومبیل استفاده کنید. برای نصب این اسپیکر میدرنج باید حداقل 97 میلی‌متر عمق و قطر 210 میلی‌متری داشته باشید. کابل صدای این محصول از نوع 1.5 اینچی است. شرکت سازنده به 2 پارامتر از پارامترهای Q در این محصول اشاره کرده است؛ میزان Qms برابر با 8.02 است و میزان Qes در میدرنج GP-8RB برابر با 0.53 است. گفتنی است میزان هوا در یک متر مکعب (Vas) هم میزانی برابر با 10.37 است. این میدرنج شرکت گراندپاور قسمت فوقانی مشکی یکدست دارد که بدنه مقاوم و مشکی رنگ آن، ظاهری خاص را به آن داده است. این محصول از استاندارد RoHS هم برخوردار است. این محصول قابل نصب با آمپلی فایر است و برای سیستم‌های صوتی حرفه‌ای و دارای صدای کریستالی مناسب است.


 تصاویر بیشتر


 اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB
اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB
اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB
اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB
اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB


 


 


تصاویر بیشتر برای اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RBگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین‌آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
مشخصات، قیمت و خرید اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB .رتبه: ۳٫۴ - ‏بازبینی توسط رسول عبدالملکیخرید اینترنتی اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB و قیمت انواع بلندگوی خودرو متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های بلندگوی خودرو متفرقه با .
میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB فروشندگان و قیمت بلندگوی .


‎ریال ۹٬۴۰۰٬۰۰۰
اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB سرویس ویژه دیجی کالا: ۷ روز تضمین بازگشت کالا. دیجی کالا · 2.6 تهران-تهران · خرید اینترنتی. گزارش .
مشخصات، قیمت و خرید اسپيکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB .

لیست قیمت اسپيکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB با بهترین قیمت در موتور جستجوی فانوس 724 خرید اینترنتی اسپيکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB.

لیست قیمت میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB | ترب


‎ریال ۹٬۴۰۰٬۰۰۰
خرید میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB ، لیست قیمت میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB ، ارزانترین قیمت میدرنج گراند پاور مدل . اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB
ارزانترین قیمت فروش میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB - بانی .

ارزانترین قیمت فروش میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB.

مشخصات ، قیمت و خرید اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB

جدیدترین مدل های سیستم صوتی و تصویری خودرو با بهترین قیمت , خرید اینترنتی اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB ,

مشخصات، قیمت و خرید اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-C69 .

خرید اینترنتی اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-C69 و قیمت انواع بلندگوی خودرو متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های بلندگوی خودرو متفرقه با .

لیست قیمت انواع بلندگوی خودرو در بازار - دلگرم

۳ روز پیش - در این بخش قیمت انواع باند ماشین شامل : بلک اسمیت، بوستر، کنکورد، اوریس، پایونیر، جی بی . توییتر خودرو گراند پاور مدل GP-T30, 270,000

قیمت و خرید اسپیکر گراند پاور مدل GP-65RB - دینگولند

خرید اینترنتی اسپیکر گراند پاور مدل GP-65RB و قیمت انواع بلندگوی خودرو متفرقه از فروشگاه آنلاین دینگولند. جدیدترین مدل‌های بلندگوی خودرو متفرقه با بهترین .

بلندگوی خودرو Archives - کیا کالا

اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB. 940,000 . اسپیکر خودرو کنکورد پلاس مدل SP-1675V2. 275,000 . اسپیکر خودرو سونی مدل XS-GTF1625B بسته 2 عددی.

GROUND POWER GP-8RB - بی‌اف کالا

برند : GROUND POWER; دسته‌بندی : صوتی و تصویری خودرویی میدرنج . میدرنج گرند پاور مدل P-8Rb 8 INCH با ویس کویل 2 INCH با قدرت خروجی 300 W و قدرت .

خودرو و لوازم - دستگاه پخش و باند - فیلم کالا

اسپیکر خودرو دک مدل 4DF25C موجود نیست. مبدل آمپلی فایر ژرمن-تکست مدل GT-20 موجود نیست. میدرنج گراند پاور مدل GP-8RB 865,000 تومان. میدرنج خودرو کنوود مدل .

ساب ووفر گراند پاور مدل GP-STORM12

رتبه: ۴٫۵ - ‏۲ مرورخرید اینترنتی ساب ووفر خودرو گراند پاور مدل GP-121D4-R و . #ساب_ووفر #باند #GroundPower ساب ووفر گراند پاور مدل GP-STORM12 . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم .

Photos of #ساب_ووفر hashtag on Instagram - SocialThung

#فروش #ساب #سابووفر #ساب_ووفر #ميدرنج #بلندگو #باند #صدا #موزيك . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم .

#میدرنج_8 Instagram posts - Gramho.com

کیفیت صدا را با محصولات گراند پاور تجربه کنید آدرس : میدان امام خمینی پاساژ . #مید #باند #آمپلی_فایر #اسپیکر_حرفه_ای #بلندگو_ماشين #بلندگو_خودرو فروش . ساب ✅GP-121D4-R 1000W RMS میدرنج سایز 8 اینچ ✅مدل GP-8RB ✅150 w .

#Jvc Instagram posts (photos and videos) | Instagiz

Venda de instrumentos musicais e acessórios em Campo Grande. . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم .

#آمپلي Instagram posts and stories - Instarix.org

میدرنج ۸ اینچ فال شلو ( تخت ) ۳۰۰ وات مناسب نصب روی درب خودرو و . #caraudio#سيستم_باز#ساب#آمپلي#باند#پخش_خودرو#گرند_زيرو#پايونير#صوتي_خودرو#كار_آوديو#صدا# . باند بیضی کنکورد پلاس مدل KFC-HQR7 ex ۷ در ۱۰ اینچ ۱۵۰ وات RMS . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB بولت فی و ویس کویل بزرگ.

#میدرنج_8 Instagram tag - Inzli.com

کیفیت صدا را با محصولات گراند پاور تجربه کنید آدرس : میدان امام خمینی پاساژ فتوت . #ماشینباز #ماشین_اسپرت #ماشین_باز #سیستم#سیستم_خفن #سیستم_بازها . بلندگو بیضی ✅GP-C69 80W RMS تیوتر دام ✅GP-D25N 100W RMS ساب ✅GP-121D4-R 1000W RMS میدرنج سایز 8 اینچ ✅مدل GP-8RB ✅150 w .

Images tagged with #پایونیر on instagram - imghabit.com

Photos and videos from instagram posts about پایونیر.

#میدرنج Instagram - Photo and video on Instagram .

میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی. 320 1 16 . فروشگاه تاپ اسپرت فروشنده انواع لوازم اسپرت اتومبيل 09026865525 #پارس #میدرنج #گرند #.

#گرند_پاور hashtag on instagram - Picosico

نمونه نصب اسپیکر پایونیر روی سراتو محدوده نصب بلوار فرهنگ سعادت آباد نصب سیستم . نمونه نصب سیستم صوتی برای خودرو دنا محدوده نصب پاسداران دروس نصب در محل شما تمام . #میدرنج #گرند_پاور #8RB میدرنج گرند پاور سایز8 مدل 8RB . . GP-T50 & Gp-STORM12#سیستم_صوتی #تیوتر #سوپر تیوتر#گرندپاور #ساب .

#میدرنج_سوپرتیوتر_ Hashtag on Instagram Posts about .

میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم . . باند گرد پایونیر مدل 1310 ۵ اینچی تیوتر ساده ساخت ویتنام ۳۵ وات RMS ۲۳۰ وات max . . نصب سیستم گرند زیرو با ساب 15گرند00وات 2مکنت #گرند_زیرو . امپلی JBL بدون نیاز به پخش خودرو راه ارتباطی فقط بلوتوث مدل GT 104 دارای .

بلندگوی خودرو صفحه 6 | بهترین فروشنده

اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-M60E. 603,000. بدون قیمت. در 1 فروشگاه . اسپیکر خودرو گراند پاور مدل GP-8RB. 603,000. بدون قیمت. در 1 فروشگاه .

#پایونیران hashtag on Instagram - Picosico

باند کنوود مدل KFC-PS 6986 ساخت ویتانم ۱۴۰ وات RMS ۶۰۰ وات MAX ۴ اهم . . میدرنج ۸ اینچ فال شلو ( تخت ) ۳۰۰ وات مناسب نصب روی درب خودرو و خودرو های گازسوز . ساب حرفه ایی گرند پاور ۰۲۱۳۳۱۱۲۱۰۸ ۰۹۱۲۳۹۷۰۹۶۲ ۰۹۱۲۴۹۷۵۰۳۷ ادرس:تهران میدان امام . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB بولت فی و ویس کویل بزرگ مگنت .

Photos of #ساب_ووفر hashtag on Instagram

باند بیضی کنکورد پلاس مدل SP-6975 V1 ۱۲۰ وات RMS ۷۲۰ وات امپلی خور . کورس اسپرت: @coors_sport بورس انواع سیستم صوتی و تصویری برای انواع خودرو های ایرانی و خارجی . . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB بولت فی و ویس کویل بزرگ . گرند .#گرند_پاور #سیستم_صوتی .#سیستم_بازها .#سیستم_باز .

#پایونیر hashtag on Instagram Photos and Videos

میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم . . 09026865525 #پارس #میدرنج #گرند #ساب #پایونیر #کمک #فنر #پنوماتیک . #اسپیکر #باند #پایونیر #جی_بی_ال #JVC #pioneer #باند #خودرو #موزیک .

#سيستم_صوتي иФото и видео в нстаграм(Instagram) - .

باند گرد کنکورد پلاس 1675 V2 سایز ۱۶ سانتی متری تیوتر 3 طرفه امپلی خور مناسب خودروهای خارجی و درب جلو . نصب سيستم از برند كدنس و گرند پاور و ساخت برجسته #سيستم_صوتي . ساب گروند پاور مدل GP-Storm 12 ۱۱۰۰ وات RMS ۲۲۰۰ وات MAX دو کوئل ۴ اهمی . . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۳۰۰ وات ۹۴ دسی بل !

#ساب_ووفر - Instagram Pictures

باند JBL مدل GX - 963 E ۱۰۰ وات RMS ۴۰۰ وات MAX ۲.۳ اهم ( بسیار بسیار قوی ) دارای کراس اور . . سیستم صوتی خودرو @audio_store_amir #سیستم_بازها . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB بولت فی و ویس کویل بزرگ مگنت بزرگ ۱۵۰ وات RMS ۳۰۰ وات . گرند .#گرند_پاور #سیستم_صوتی .#سیستم_بازها .#سیستم_باز .

Posts tagged as #میدرنج Socialboor.com

میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم . . فروشنده انواع لوازم اسپرت اتومبيل 09026865525 #پارس #میدرنج #گرند #ساب . تعمیرات تخصصی #باند #خودرو #pioneer #تعویض #پرده و #بوبین تعمیر.

Posts tagged as #میدرنج Socialboor.com

میدرنج بیضی سناتور مدل ST-6991 ۶ در ۹ با قاب بولت فی ۲۴۰۰ وات MAX ۱۲۰۰ وات . همه ماشین دار میشن ولی ماشین باز نه #ماشینبازی# ماشین_اسپرت #استاتیک . امپیلی 2 کانال بوستر مناسب برای یک جفت باند یا ساب سبک برای اطلاع از قیمت . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات .

میدرنج images and stories - HotsGram

اسپیکر خودرو کورد مدل SP-F160C قیمت 320 تومن براي خريد و سفارش . میدرنج ۸ اینچ گروند پاور مدل GP-8 RB ۴ اهم ۹۴.۲ دسی بل ۱۵۰ وات RMM ۳۰۰ وات MAX ۴ اهم . . فروشنده انواع لوازم اسپرت اتومبيل 09026865525 #پارس #میدرنج #گرند #ساب .

#سیستم_صوتی_خودرو - Fotos y videos de Instagram - .

مجموعه کامل آپشن خودرو بصورت تک و عمده دراستان گلستان_گنبد از سال۱۳۹۳ . مناسب جهت برش باند و نصب سیستم جهت ارسال و . ساب ووفر BLACK POWER✔️ . صفر مدل 20 . نصب دوساب گرند همراه با میدرنج در صندوق عقب پراید . ✅مدل GP-8RB

#میدرنج_سوپرتیوتر - Instagram-billeder og -videoer - .

تعمیرات انواع ضبط و باند به صورت تخصصی در حضور مشتری . نصب دوساب گرند همراه با میدرنج در صندوق عقب پراید . امپلی فایرهای جدید بلک پاور مونو و چهار .

Explore the #میدرنج_سوپرتیوتر hashtag statistics and .

مشخصات Power: 200w Ohm: 4 قیمت: 200000ت شماره تماس 09352630758 سوالات . RMS ساب ✅GP-121D4-R 1000W RMS میدرنج سایز 8 اینچ ✅مدل GP-8RB ✅150 w . فقط اخرش ‍♂️ کریم سیستم ارائه دهنده خدمات تعمیر ضبط و باند ماشین و . مولتی مدیا اندروید فابریک سوزوکی گرند ویتارا #کارآدیوانزلی #مولتیمدیا .

۩۞۩ خانه الکترونیکی ۩۞۩

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی